Oprócz detalicznej obsługi, sieci handlowych, hurtowni i supermarketów oraz gastronomii w Polsce, Europie oraz na całym świecie nasza firma jest wiodącym eksporterem Runa Leśnego pochodzącego z naszych lasów. Zarówno świeże, mrożone, marynowane, w zalewie naturalnej czy suszone oraz solone grzyby sygnowane naszą marką „KASOL” znane są ze swojej bardzo wysokiej jakości na każdym kontynencie. Oprócz grzybów również specjalizujemy się w hurtowych dostawach owoców leśnych oraz owoców miękkich. Marka „Leśne Skarby” wywodzi się od marki „KASOL”. Bogactwo naszych lasów oraz stawianie zawsze na pierwszym miejscu jakości, pozwoliło nam stworzyć wiodącą firmę w Europie zajmującą się grzybami i owocami lasu.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami marki „Leśne Skarby” które przygotowujemy dla Państwa już od 1988 roku.

141002_0014_kasol

Nasze propozycje:

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej działalności.

Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

WordPress Image Lightbox